Opinie

Poznaj opinie naszych klientów!

Na naszą stronę na Facebook’u napłynęło już ponad 100 opinii dotyczących produktów CREATIVO! Za wszystkie opinie bardzo dziękujemy 🙂 

Poznaj opinie naszych klientów!

Katarzyna Jagielska-Liana

Mam, używam, polecam Fun Card English ???? Miałam to szczęście, ze Dyrekcja zakupiła mi komplet kart do szkoły ???? Ratują z opresji przy niespodziewanym zastępstwie, przy szybciej skończonym sprawdzianie, zadaniu, lekcji. Można stosować od klas 4 w górę ???? Ja czasem wymyślam własne wersje rozgrywek, bo możliwości i wariantów grania przy tych kartach może być tyle ile ktoś sobie wymyśli ????

Paulina Sadowska

Polecam gry do wykorzystania w nauczaniu tych młodszych i starszych. Wszyscy świetnie się bawią i przy okazji ćwiczą gramatykę. Polecam!

Sylwia Sołtysiak

Całkiem niedawno zakupiłam kilka zestawów i moje dzieciaki w szkole, zarówno w większych jak i mniejszych grupach były zachwycone. Pytaly też czy z innych czasów również mam takie karty, bo była to dla nich świetna zabawa a przy tym świetny sposób na zapamiętanie niejednokrotnie trudnego materiału. Warto umilać dzieciakom naukę angielskiego w taki właśnie sposób! Polecam

Nataliia Dmytryshyn

Gry Creativo English nie mają granic ani wiekowych, ani geograficznych!!! Przez koleżankę dostaliśmy jeden maxi zestaw na Ukrainę, dzieciaki i dorośli są zachwyceni. Teraz marzymy o następnych, bo ten już wszyscy nauczyli się na pamięć!

Ewa Jankowska

Super gry! przetestowane na uczniach i mężu ;), ogromna ilość materiału do utrwalania zagadnień gramatycznych i leksykalnych przy jeszcze większej dawce zabawy.

Paulina K-z

Wspaniała metoda nauki! Moi uczniowie od razu ją pokochali. W przystępny, zabawny i łatwy sposób opanowujemy kolejne stopnie wtajemniczenia w język angielski. Polecam wszystkim, fantastyczna zabawa!!!

Jolanta Ewa Maliczowska

Od pierwszej karty da się odczuc ze gra została stworzona przez doświadczonego nauczyciela znjacego potrzeby ucznia i nauczyciela – angażuje, zmusza do głebszego przetwarzania, koncentruje na języku, łatwa- ni epowodująca konsternacji w trakcie korzystania, zwięzła zawartośc- posiadam zestaw 5 i 6- dużo możliwości wykorzystania nie do przecenienia jest przyjazny kontakt ze sprzedającym polecam jako grę na zajęcia oraz jako rodzinną, kreatywną i edukacyjną rozrywkę.

Roni Sohanitzky

I’ve been using your card games with my students and they absolutely love them! I have students who barely speak English but in every lesson, they ask me to play cards! They are amazing! Thank you, Roni Sohanitzky