Reviews

Discover the opinions of our customers!

We’ve received over 100 reviews on our Facebook page regarding CREATIVO products! We appreciate all the feedback!

What do our customers think about CREATIVO products?

Katarzyna Jagielska-Liana

Mam, używam, polecam Fun Card English ???? Miałam to szczęście, ze Dyrekcja zakupiła mi komplet kart do szkoły ???? Ratują z opresji przy niespodziewanym zastępstwie, przy szybciej skończonym sprawdzianie, zadaniu, lekcji. Można stosować od klas 4 w górę ???? Ja czasem wymyślam własne wersje rozgrywek, bo możliwości i wariantów grania przy tych kartach może być tyle ile ktoś sobie wymyśli ????

Paulina Sadowska

Polecam gry do wykorzystania w nauczaniu tych młodszych i starszych. Wszyscy świetnie się bawią i przy okazji ćwiczą gramatykę. Polecam!

Sylwia Sołtysiak

Całkiem niedawno zakupiłam kilka zestawów i moje dzieciaki w szkole, zarówno w większych jak i mniejszych grupach były zachwycone. Pytaly też czy z innych czasów również mam takie karty, bo była to dla nich świetna zabawa a przy tym świetny sposób na zapamiętanie niejednokrotnie trudnego materiału. Warto umilać dzieciakom naukę angielskiego w taki właśnie sposób! Polecam

Nataliia Dmytryshyn

Gry Creativo English nie mają granic ani wiekowych, ani geograficznych!!! Przez koleżankę dostaliśmy jeden maxi zestaw na Ukrainę, dzieciaki i dorośli są zachwyceni. Teraz marzymy o następnych, bo ten już wszyscy nauczyli się na pamięć!

Ewa Jankowska

Super gry! przetestowane na uczniach i mężu ;), ogromna ilość materiału do utrwalania zagadnień gramatycznych i leksykalnych przy jeszcze większej dawce zabawy.

Paulina K-z

Wspaniała metoda nauki! Moi uczniowie od razu ją pokochali. W przystępny, zabawny i łatwy sposób opanowujemy kolejne stopnie wtajemniczenia w język angielski. Polecam wszystkim, fantastyczna zabawa!!!

Jolanta Ewa Maliczowska

Od pierwszej karty da się odczuc ze gra została stworzona przez doświadczonego nauczyciela znjacego potrzeby ucznia i nauczyciela – angażuje, zmusza do głebszego przetwarzania, koncentruje na języku, łatwa- ni epowodująca konsternacji w trakcie korzystania, zwięzła zawartośc- posiadam zestaw 5 i 6- dużo możliwości wykorzystania nie do przecenienia jest przyjazny kontakt ze sprzedającym polecam jako grę na zajęcia oraz jako rodzinną, kreatywną i edukacyjną rozrywkę.

Roni Sohanitzky

I’ve been using your card games with my students and they absolutely love them! I have students who barely speak English but in every lesson, they ask me to play cards! They are amazing! Thank you, Roni Sohanitzky